4155 Akvarell
Carl Lindqvist, 1899, Stockholm, 35x60 cm. Signerad
Såld: 600 kr
Såldes den 18 november 2019 -
1579 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 31 augusti 2015 -
8453 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 15 juli 2013
5209 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 13 februari 2012 -
2052 Akvarell
Carl Lindqvist, marin, 29x40
Såld: 100 kr
Såldes den 24 oktober 2011 -
6427 Akvarell
Carl Lindqvist, 1909, Vinga hamn, 47x29
Såld: 600 kr
Såldes den 15 augusti 2011
1714 Akvarell
Carl Lindqvist, 1899, Stockholms inlopp, 35x55
Såld: 700 kr
Såldes den 9 maj 2011 -
6503 Akvarell
Carl Lindqvist 1895, karavan, 21x34
Såld: 850 kr
Såldes den 15 mars 2010 -
5721 Akvarell
Carl Lindqvist 1914, 41x24
Såld: 100 kr
Såldes den 5 oktober 2009